Yeni yıl hediyeniz enfes kahve ile nefis çikolata olsun

Kahve Dünyası’nın yılbaşı kutuları ayrıca yeni bir yıla umut dolu başlangıçlar yapmayı bekleyenleri de sevindiriyor.

Kahve Dünyası‘nın tadına doyulmaz lezzetleri yeni yıla özel olarak bir araya geldi.

Yeni yılın renkleri ile Kahve Dünyası’nın vazgeçilmez çikolataları ve kahvesini buluşturan yılbaşı ürünleri lezzet şöleni yaşatıyor. Yeni yıla özel hediyelikler arasında, sosyal yardım kuruluşlarına bağış yaparak çocukları sevindirme fırsatı veren ürünler de bulunuyor.

Kahveyle çikolatanın kusursuz uyumu Kahve Dünyası’nın yılbaşına özel ürünlerinde buluşuyor. Mükemmel ikilinin tutkunları, yeni yılın en lezzetli ve şık hediyeliklerini en uygun fiyata yine Kahve Dünyası’nda bulabiliyor. Yeni yıla renkli bir giriş yapmak isteyenler hem kendilerine hem de sevdiklerine Kahve Dünyası’nın damakları şenlendirecek tatlarının yer aldığı yılbaşı kutuları, yılbaşı çorapları ve keseleri ile “Mutlu Yıllar!” diyebiliyor.

Her biri farklı konseptlerde hazırlanan ve içinde Kahve Dünyası’na özel kahveyle özdeşleşmiş filtre kahve seti, mug, elektrikli cezve ve fincan gibi hediyelik eşya seçeneklerinin bulunduğu yılbaşı kutularının yanı sıra dileyenler, yılbaşı çorapları ile yılbaşı keselerini de tercih edebiliyor. Üstelik Kahve Dünyası’ndan alınacak her bir yılbaşı ürünü için herkes kendi damak lezzetine en uygun enfes çikolataları seçebiliyor, kendi hediye kutusunu kendi zevkince yaratabiliyor.

Kahve Dünyası’nın yılbaşı kutuları ayrıca yeni bir yıla umut dolu başlangıçlar yapmayı bekleyenleri de sevindiriyor. Kahve dünyasının sosyal yardım kuruluşlarına özel hazırlanan ürünlerinden satın alanlar, Darüşşafaka, Özel Olimpiyatlar Derneği, TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı), Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı ve Türkiye Spastik Çocuklar Derneği’ne yardımda bulunmuş oluyor.

Kahve Dünyası’nın yeni yıla özel klasikleşen ürünleri arasında bir de “Aşna Vişne” yer alıyor. Kahveyle meyvenin mükemmel uyumunun tutkunları, Kahve Dünyası mağazalarında “Aşna Vişne”nin sıradışı lezzeti ve renkli sunumuyla yeni yıla güzel bir başlangıç yapıyor.

Tüm Kahve Dünyası mağazalarında bulunabilen yılbaşı ürünlerinin fiyatları ise 20 TL ile 99 TL arasında değişiklik gösteriyor.