Kahve Dünyası’ndan bir yenilik daha bol fındıklı çok lezzetli “Krem Çikolata”

Kahve Dünyası’nın “Krem Çikolata”sı bol bol fındık içermesiyle benzerlerinden ayrılarak farklı bir lezzet deneyimi sunuyor.

Dilim dilim ekmekler hazırlansın, tatlı kaşıkları çekmeceden çıkarılsın… Kahve Dünyası tadına doyamayacağınız yepyeni bir lezzet sunuyor: Çikolatanın bol fındıkla buluştuğu “Krem Çikolata”.

Kahve Dünyası kahvaltı sofralarına yeni ürünü “Krem Çikolata” ile konuk oluyor. Yaptığı ürünlerle lezzet dünyamıza yenilikler getiren Kahve Dünyası “Krem Çikolata”ya da fındık parçacıkları ekleyerek çikolata sevenleri mutlu ediyor. Kahve Dünyası’nın “Krem Çikolata”sı bol bol fındık içermesiyle benzerlerinden ayrılarak farklı bir lezzet deneyimi sunuyor.

Kahve Dünyası’nın “Krem Çikolata”sını tattığınızda içindeki fındık parçacıkları da ağzınıza yayılıyor. Fındık parçacıklarının kattığı yoğunluk krem çikolatadan aldığınız lezzet keyfini artırıyor.

Kuruluşundan bu yana kaliteli ürünlerinin yanı sıra uygun fiyatlarıyla da dikkat çeken Kahve Dünyası, “Krem Çikolata”yı da yine uygun bir fiyatla çikolata sevenlere sunuyor: 4,5 TL.

İster bir dilim ekmeğin üzerine sürün. İster kaşıklayarak keyfini çıkarın. Bu özel lezzetten kendinizi mahrum etmeyin.