Kahve Dünyası’na “Türkiye’nin Süper Markası” ödülü

Türkiye’nin en değerli ve en sevilen markalarından biri haline gelen Kahve Dünyası, Superbrands Türkiye tarafından ödüllendirilen markalardan biri oldu.

Türkiye’nin kahve kültürüne yön veren Kahve Dünyası, gösterdiği başarıyı aldığı ödüllerle pekiştirmeye devam ediyor. Kahve Dünyası şimdi de dünyada 87 ülkede düzenlenen ve her iki yılda bir Türkiye’de gerçekleştirilen Superbrands ödülüne layık görüldü.

 “Türkiye’nin Süper Markaları”nın ödüllendirildiği tören, 17 Nisan 2013 tarihinde Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirildi. İlk mağazasını açtığı 2004 yılından bu yana hızlı bir şekilde büyüyen, Türkiye’nin en değerli ve en sevilen markalarından biri haline gelen Kahve Dünyası, Superbrands Türkiye tarafından ödüllendirilen markalardan biri oldu.

Türk markalarının uluslararası markalar kadar güçlü olduğu mesajının verildiği Superbrands ödüllerinde listeye giren her dört markadan birinin gıda-içecek kategorisinden olması dikkat çekti.

Süper Marka” seçiminde şirketin büyüklüğünün yanı sıra teknolojisi, yatırımları, iş gücü kalitesi, yaratıcılığı, markalaşmaya yaptığı yatırım ve marka devamlılığı, sosyal sorumluluk projelerine katkısı, çevre duyarlılığı, etik değerlere uyma ve vergi sıralamasındaki yeri büyük önem taşıdı.

Mağazalarında zengin bir lezzet çeşitliliği ve keyifli bir atmosfer sunan Kahve Dünyası, Superbrands ödülüne ulaşmasına katkı sağlayan tüm müşterilerine teşekkür ediyor.